>>  חנות פלאפונים באילת - אייפון, גלקסי

אוריפון אילת הינה חנות הדגל של מגוון מוצרים ומכשירים ניידים במבצעים חסרי תקדים, מחירים ללא תחרות וכמובן ללא מע"מ של 17%. באוריפון אילת תוכלו לבחור ממבחר ענק של מכשירים ניידים הן כמובן מהמתקדמים ביותר דוגמת אייפון 5 ועד למכשיר הנייד הפשוט ביותר. זאת עם אחריות למוצר, שירות מהימן ומקצועי וכמובן מענה טלפוני לכל דבר ועניין.

בנוסף למבחר ענק של מכשירים ניידים במחירים הזולים בשוק מציעה אוריפון ללקוחותיה מבחר רחב של אביזרים מדליקים למכשירים הניידים. בין אם מדובר בכיסויים לאייפונים במגוון של צבעים, נושאים למיניהם ומה לא. כיסויים מיוחדים המתאימים לכל גיל מהדמות המצויירת של האהובה של ילדיכם בן ה-5 ועד לכיסויים של קבוצת הכדורגל האהובה עליכם והכל במקום אחד. בנוסף קיימים במקום מוצרים נלווים נוספים למכשירים ניידים כמו אוזניות איכותיות, התקני USB למחשבים, כרטיסי SIM, רצועות מגניבות להחזקת האייפונים ועוד. את הפינה הצבעונית הזו של אוריפון אילת פשוט אסור לכם לפספס.

וכמובן, אוריפון אילת מעמידה ללקוחותיה מעבדה המעניקה תיקון מקצועי ואמין של כל המכשירים הסלולרים על ידי טכנאי מוסמך ומנוסה וזאת תוך יום עבודה אחד כשהדבר אפשרי. המעבדה של אוריפון מתמחה בשלל המכשירים הניידים בשוק ומאובזרת בציוד מתקדם. באה היא לתת מענה אף לנופשים רבים שבהגעתם לאילת נבצר מהם להשתמש במכשיר בשל תקלה. קפיצה קטנה אלינו למעבדה והמכשיר הנייד חוזר לתפקד ואף נשלח ישר לבית המלון בו אתם שוהים עם שליח.

גם כאן תזכו למחירים שפויים בכל הנוגע לתיקון והחלפת חלפים. בין אם מדובר בהפחתה של 17% מע"מ ובין אם במחירים שפויים שמציעה אוריפון, שלה מלאי חלפים זמין ומיידי כשהלקוח נזקק לו. אי לכך המכשיר הנייד שלכם גם לא ישהה אצלנו זמן רב משהוא צריך להיות.

אנחנו נעשה בכל המתאפשר לנו שהמכשיר אותו השארתם במעבדה יחזור אליכם כמה שיותר מהר וכמובן מתוקן. זו חובתנו באוריפון.